UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

środa, 9 listopada 2011

"Czekam na Ciebie"

"Czekam na Ciebie", to tytuł ksiązki, którą ostatnio (całkiem przypadkiem) dopadłam w "Biedronce". Piękna opowieść, o różnych obliczach miłości... O kobiecie, która w jednej chwili przewraca swoje życie do góry nogami... Wyrusza w podróż, podczas której na nowo odkrywa samą siebie.



I piosenka, której od wczoraj słucham, jakoś tak, na okrągło.



wtorek, 8 listopada 2011

"Budujemy mury, których potem sami nie możemy przeskoczyć"



"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień."
(...)

"Jedynie ślimak z pośpiechu nie ma czasu na oglądanie się do tyłu"

Reakywacja bloga? Bo bez tego nie da się wytrzymać.


Będzie dobrze.
Kiedyś.



"Sometimes I get so tense,
but I can't speed up the time.
But you know, love
There's one more thing to consider."

Guns N' Roses - Patience