UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

czwartek, 28 czerwca 2012

"Naprawdę są takie dni, w których mamy wszystko"

Jest dobrze :) I choć aparat na chwilkę poszedł w odstawkę, to już tęsknię za zdjęciami. Jest kilka planów, może trochę zbyt ambitnych i jeszcze trochę odległych w czasie, ale chcę spróbować :) Bo dlaczego nie :)
A tydzień mija mi optymistycznie, w dodatku z wieloma pozytywnymi akcentami :)


Natomiast po zdjęcie znów musiałam sięgnąć do szufladki :)

Pozdrawiam :))

niedziela, 24 czerwca 2012

Dawid Podsiadło

Sobotnie popołudnie. Ja i mąż siedzimy leniwie, każde z nas wpatrzone w swojego laptopa. Słyszę, że on przegląda filmiki z muzyką na you tube, a nagle pyta:
-Jedziemy na koncert Dawida Podsiadło? (kto oglądał X-Factor wie o kogo chodzi:))
-A co, gdzie dziś gra??
-W Świętochłowicach 
-Daleko to?
-Nie. Jedziemy?
-Dobra... ;)
-To ubieraj się, szybko, bo już trzeba jechać ! :)
I pojechaliśmy :) Takie spontaniczne wyjazdy są najlepsze! :) Wspomnę tylko, że mój Tomek jest fanem Dawida, więc pewnie stąd ten pomysł. A wie, że ja uwielbiam Marcina Spennera i zawsze przez to sprzeczaliśmy się w żartach, który z nich jest lepszy :))
W każdym badź razie było fajnie. I bardzo lubię jeździć na śląsk :) To całkiem inny świat, ale ma coś, co mnie przyciąga. Może dlatego, że tam się urodziłam i wychowałam. Może właśnie stąd zakorzenił się we mnie taki sentyment do tamtych stron. Bardzo lubię tam wracać. Czuję, że serducho wtedy mocniej mi bije :)
Ale wróćmy do zdjęć. Oto Dawid Podsiadło z zespołem Curly Heads. Zapraszam














I jeszcze ja i Dawid :) Zupełnie przypadkowe spotkanie. Przyjechaliśmy na miejsce, zaparkowaliśmy samochód i chcieliśmy zobaczyć gdzie jest scena. Tyle, że poszliśmy w złym kierunku, od strony zaplecza. Jakoś pusto tam było, ale z naprzeciwka ktoś szedł. Byliśmy zaskoczeni i kompletnie nie spodziewaliśmy się, że to właśnie Dawid :) Przywitaliśmy się i mam zdjęcie pamiątkowe :)
PS. I tak dalej jestem fanką Marcina Spennera i wciąż czekam, aż przyjedzie koncertować na południe Polski :)

sobota, 23 czerwca 2012

Dawid Podsiadło - zapowiedź

Mała zapowiedź z dzisiejszego koncertu :)





A jutro ciąg dalszy zdjęć :) Muszę zrobić selekcję, bo powyższe zdjęcia są bardziej przypadkowe... ;)

Pozdrawiam :)

piątek, 22 czerwca 2012

Używaj daru życia

"Używaj daru życia. Uśmiechów dzieci, kolorów nieba, zapachu kawy, ciepłego wiatru i dzwonienia tramwajów. Ciesz się mroźną zimą i upalnym latem.  Szczęście to czas. Nie zapomnij o tym"
 — Michal Viewegh.


Zdjęcie z szufladki - ponownie Dziećkowice.