UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

wtorek, 5 lutego 2013

“Zamiast marzyć o wszystkim, lepiej starać się o trochę.”

Dzisiejsze :)
Nowy tatuaż D. 
Moim zdaniem, wyszło super ;)

_______________________________

"Nie ma żadnej możliwości, by sprawdzić, która decyzja jest lepsza, bo nie istnieje możliwość porównania. Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotowania. To tak, jakby aktor grał przedstawienie bez żadnej próby. Cóż może być warte życie, jeśli pierwsza próba już jest życiem ostatecznym? Dlatego życie zawsze przypomina szkic. Ale nawet szkic nie jest właściwym określeniem, bo szkic to zawsze zarys czegoś, przygotowanie do obrazu, gdy tymczasem szkic, jakim jest nasze życie, to szkic bez obrazu, szkic do czegoś, czego nie będzie."
Milan Kundera

poniedziałek, 4 lutego 2013

"Czasami chcemy tylko wierzyć, że nie jesteśmy przechodniami w czyimś życiu..."



Od ponad tygodnia nie miałam aparatu w rękach. Strajk? Nie... :) Po prostu nie było okazji.
Daję tylko znać, że jestem, że żyję i mam się chyba dobrze :) Piszę chyba, bo jednego dnia potrafię być zarówno szczęśliwa, smutna, wściekła, rozanielona... Wszystko w zależności od sytuacji, ludzi i otoczenia, ponieważ bardzo łatwo udzielają mi się rózne emocje.
A ja patrzę, słucham....i czuję.

Miłego tygodnia!

niedziela, 27 stycznia 2013

Little Love

Następne zdjęcia Amelki dopiero w lipcu... Z niecierpliwością czekamy na kolejne odwiedziny :)

Życzę Wszystkim miłej niedzieli :)