UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

sobota, 30 marca 2013

To, co najpiękniejsze...



"Czekając na coś magicznego tracimy zwykłe dni. A prawdą jest , że to, co najpiękniejsze przychodzi niespodziewanie"

Wesołych Świąt!



Życzę wszystkim ciepłych, zdrowych i wesołych
Świąt Wielkanocnych


Wszystkiego dobrego :)



Pozdrawiam,
Aneta Sośnicka

piątek, 29 marca 2013

'I nagle zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy.
Już nigdy nie poczujesz się tak samo.
Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo..'

środa, 27 marca 2013

Szeptem...



skryte
głęboko
nawet bardzo
szukaj
eksploruj
poznawaj
chciej
tak jak ja



Dziś instagramowo.