UWAGA
Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.
wtorek, 1 listopada 2011
W pastelach
"...a ona wciąż wlewa marzenia do filiżanki
dosładza łyżeczką cukru i miesza lekko zardzewiałą łyżeczką..."
Czy ktoś ich jeszcze razem widział...
Czy ktoś cokolwiek o nich wie...?
Formacja Nieżywych Schabuff - "Ławka"
Bo tak mi się jakoś skojarzyło.
Bo tak mi się jakoś skojarzyło.
poniedziałek, 31 października 2011
Do you need some time.. on your own...?
Do you need some time.. all alone...?
Everybody needs some time.. on their own
Don't you know you need some time.. all alone
Everybody needs some time.. on their own
Don't you know you need some time.. all alone
You're not the only one...
Subskrybuj:
Posty (Atom)








