UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

niedziela, 10 marca 2013

Być kobietą... ;)

Hmmm... :)
Tak na przekór dzisiejszemu świętu...? ;)

PS. Wszystkiego dobrego dla wszystkich mężczyzn.... :)

sobota, 9 marca 2013

Spring?


Dzień wolny od pracy i nareszcie się wyspałam :)
Szukałam dziś wiosny ;) Choć nieco za wczas, bo topiłam się tylko w błocie... ;) Jeszcze trochę trzeba będzie poczekać :)

Miłego weekendu ! ;)

_________________________________________

"Szukam powodów do radości. niezależnie od tego co słyszę i co robią inni ludzie.
Ja chcę się cieszyć.
Bo cieszenie się jest sto razy bardziej przyjemne niż narzekanie."

- Beata Pawlikowska

czwartek, 7 marca 2013

Poezji szczęścia szukaj "między wierszami"...

Jestem, jestem! :)
Ale niebawem to chyba nawet mój aparat się na mnie obrazi, że nie mam na niego ani czasu, ani ochoty... :)


niedziela, 3 marca 2013

"Szukając kompromisu między czernią a bielą, życie przybiera odcienie szarości"


Wczoraj byłam na koncercie Kasi Kowalskiej, niestety wróciłam bez zdjęć, ponieważ (jak się okazało dopiero na miejscu) nie można było tego koncertu ani fotografować, ani nagrywać. Co było dla mnie bardzo dziwne... Ale pomijając ten fakt, cała reszta była całkiem pozytywna :) Kasia zaśpiewała między innymi dwie moje ulubione piosenki: "Coś optymistycznego" i "To co dobre". Koncert będę oczywiście miło wspominać, ale nie ukrywam, że brakuje mi jednak tej pamiątki w formie zdjęć. No cóż... ;)

Pozdrawiam