UWAGA
Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.
sobota, 4 maja 2013
piątek, 3 maja 2013
"Jak sekret niekończący się..."
"Jedno drzewo - może być początkiem lasu.
Jeden uśmiech - może rozpocząć przyjaźń.
Jedna ręka - może podnieść duszę.
Jedno słowo - może wyznaczyć cel.
Jedna świeca - może rozświetlić mrok.
Jeden śmiech - może zwyciężyć przygnębienie.
Jedna nadzieja - może podnieść na duchu.
Jeden dotyk - może pokazać ,że Ci zależy.
Jedno życie - może przyczynić się do zmian.
Bądź tym "jednym" dzisiaj :)"
_________________
A film na dziś to...
KLIK
Bądź tym "jednym" dzisiaj :)"
_________________
A film na dziś to...
KLIK
czwartek, 2 maja 2013
wtorek, 30 kwietnia 2013
Dziewiarstwo?
Kupiłam książkę, może nieco na wyrost... :) Ale bardzo chciałabym nauczyć się dziergać na drutach. Co prawda nie mam jeszcze nawet ani włóczek ani drutów, lecz w najbliższym czasie wybieram się do pasmanterii na małe zakupy :) Nie wiem, czy robótki ręczne okażą się moją mocną stroną, ale mam nadzieję, że nie zniechęcę się już na początku... :)
Póki co, mam 5 dni wolnego i zamierzam cieszyć się tym czasem, poświęcić go dla najbliższych mi osób. Nie będę się niczym martwić ani rozmyślać, bo przecież wszystko się jakoś ułoży :) Jestem już gotowa na wszystko....:) Bo wszystko ma swój sens i nic nie dzieje się bez przyczyny :)
I jeszcze piosenka...którą usłyszałam dziś rano w radiu Plus, jak jechałam do pracy... :)
Jakoś tak pozytywnie mnie nastawiła, na cały dzień :) Stare przeboje.. :):):) Aż miło :)) Kto pamięta??? :)
Miłego długiego weekendu :))
Subskrybuj:
Posty (Atom)



