UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

czwartek, 17 marca 2011

...pustka, którą otacza cisza...

Znów była przerwa w pisaniu. Coś mi ostatnio humor nie dopisuje, a nie chcę tu już pisać takich smętnych notek…  Ale nawet w niedziele na uczelni wykładowca zapytał mnie: „a co pani taka smutna?” Kurcze… :/
W weekend nie udało mi się skorzystać z pięknej pogody na zdjęcia, bo nie było kiedy. Za to we wtorek wieczorem wybrałam się na chwilkę do nas pod Klasztor. Chciałam zmierzyć się ze zdjęciami nocnymi :) Dopiero będąc tam i usiłując coś zdziałać, uświadomiłam sobie, że muszę na ten temat jeszcze duuużo poczytać. Nie mniej jednak chciałam w końcu wypróbować prezent walentynowy, jakim był statyw. Więc szarpiąc się z jego mocowaniami oraz pokrętłami , dzielnie walczyłam, by móc później choć jedną wypocinę z tego wieczoru wrzucić na bloga. Tak- więc to zdjęcie wbrew pozorom jest robione nocą. Mocno oświetlony Klasztor rzucał światło między kolumnami. Pięknie tam było. I ta błoga cisza….


Klasztor oo. Bernardynów, Kalwaria Zebrzydowska