UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

niedziela, 3 kwietnia 2011

Panorama

Szaleństwo :) Po długiej przerwie nadrabiam zaległości i piszę dziś już drugi post :) Pogoda była dziś wspaniała, nic tylko robić zdjęcia :) Ledwo co udało mi się dorwać do aparatu, bo mąż chciał cały czas mnie fotografować.
Ale udało się :) Zrobiłam to, co chciałam spróbować już od pewnego czasu - panoramę. Myślałam, że będzie to troszkę trudniejsze. Ale mając statyw bez problemu sobie poradziłam :) Widok może nie jest najpiękniejszy, ale to było zdjęcie testowe ;)

Żeby powiększyć, wystarczy kliknąć na zdjęcie.

Międzybrodzie Żywieckie

Wczoraj zorganizowaliśmy sobie spontaniczny wyjazd w okolice Żywca :) Pogoda średnio dopisała, było troszkę chłodno i mgliście, ale jeszcze nie jeden raz tam pojedziemy :) Mamy bardzo blisko :) Najpierw pojechaliśmy na Górę Żar, a później spacerowaliśmy w Międzybrodziu Żywieckim. Zacznę od końca, czyli od Międzybrodzia. Kilka zdjęć z nami w roli głównej ;)


Więcej zdjęć już niedługo :)