UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

wtorek, 11 czerwca 2013

Last Time - Instagram

Podsumowanie ostatniego tygodnia :)

_________________________________

Urodziny to również czas pewnego rodzaju podsumowań. Dużo się działo przez ostatni rok. Było mnóstwo pięknych chwil, których samo wspomnienie wywołuje mi uśmiech na twarzy :) I jak już niejednokrotnie się przekonałam, w życiu piękne są tylko chwile. Ale...warto :) Warto się cieszyć, że coś miłego się nam przytrafiło :) Bo choć czas wiele zmienia i nic dwa razy się nie zdarza, ani nie trwa wiecznie, to cieszę się z tego co było :) Z mnóstwa przeżyć i ogromnych emocji :) To był dla mnie naprawdę ważny rok :) 
Z uśmiechem idę więc dalej przed siebie :) Bogatsza o nowe doświadczenia :)
Nim się obejrzę, a będę miała kolejne urodziny.... ;) Na dwudzieste czwarte urodziny dostałam płytę Piotra Karpieni. Minął rok - i do dziś dnia jest ona włożona w radiu w samochodzie - i do dziś dnia jej słucham... ;) Czas pędzi jak szalony, że nawet nie zdążyłam zmienić płyty... :) Kiedy to wszystko minęło...? :)