UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

wtorek, 26 marca 2013

"Przestań narzekać, że masz pod górkę kiedy idziesz na szczyt"


Już jakiś czas temu zainspirował mnie post na blogu Happyholic i ja sama chciałabym również rozpocząć tego rodzaju eksperyment :)
"21 dni bez narzekania" - brzmi banalnie? Może...
Ale stanowczo za dużo narzekam na codzień. Nie chce by tak było i muszę z tym walczyć :) Biorąc pod uwagę wszystkie zasady tego eksperymentu, będzie mi ciężko... :) Mimo, ze lubię się uśmiechać, to narzekam na wszystko, co rzekomo mi przeszkadza... i wtedy sama negatywnie się nakręcam. Taki głupi nawyk. A przecież tak naprawdę to właściwie kwestia odpowiedniego nastawienia, prawda? Bo czasem wystarczy tylko zmienić swoje podejście do różnych spraw, a to, na co nie mamy wpływu, trzeba po prostu zaakceptować. Jeszcze nie jestem do końca gotowa do tego wyzwania, ale pomału się przygotowuję i czekam na lepszą aurę (pogodową;)) bo wtedy na pewno będzie mi nieco łatwiej... Nie chcę już na początku eksperymentu zacząć narzekać chociażby na ujemną temperaturę i brak słońca za oknem...;)