UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

piątek, 10 sierpnia 2012

"Pasja uszczęśliwia, pasja wzrusza, pasja uczy życia"


Wszystko co dobre szybko się kończy - Ameryki nie odkryłam, bo wiadomo to nie od dziś :) Mój urlop zbliża się ku końcowi.
Najbardziej będzie mi chyba brakowało tego wstawania rano zgodnie z własnym rytmem, a nie dyktowanym przez dźwięk budzika... :) Ten czas choć krótki, był bardzo miły i beztroski. Właśnie tego potrzebowałam, by teraz znów móc wrócić do codziennych schematów.

A teraz małe ogłoszenie :)
Bo...może warto spytać tutaj, na blogu :) Jeśli ma ktoś na pozbyciu się, różnego rodzaju atrybuty, które mogłabym wykorzystać do zdjęć dzieci, to bardzo chętnie przyjmę :) Mogą to być rozmaite czapeczki, opaski, ubranka do sesji, jakieś kosze, pojemniki... Jeśli ktoś czasem oglądał takie zdjęcia, to będzie wiedział o co mi chodzi ;) A może ktoś z Was potrafi sam zrobić takie rzeczy :) Wiadomo, że pomału będę chciała sama zaopatrywać się w różne gadżety, ale nie da się wszystkiego tak od razu. Dlatego szukam pomocy :) Teraz myślę o zakupie jakiegoś oświetlenia i chociaż jednego tła oraz stojaków. I oczywiście nie mogę się zdecydować, nie wiem co wybrać, żeby za chwilę nie okazało się, że to zwykły bubel...:)

Pozdrawiam serdecznie :)