UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

środa, 8 czerwca 2011

Niedzica

W niedzielę rano pojechaliśmy na wycieczkę do Niedzicy. Pogoda dopisała, mogłam zrobić dużo zdjęć :) Może powinnam dodać tylko jedną fotografię zamku, ale jakoś nie mogłam się zdecydować. Więc wszystkie są jakieś takie podobne.... ;) A właśnie, może mi ktoś polecić jakąś fajną internetową galerię na zdjęcia, aby można bylo je katalogować, zabezpieczyć ustawienia prywatności oraz najważniejsze, żeby nie było limitów i aby była bezpłatna? ;) Bo nie mogę wszystkich zdjęć wrzucać na bloga.
Wczoraj przybył mi kolejny rok. Fajnie jest mieć urodziny, ale jakoś nie spieszy mi się do kolejnych :) Dziękuję wszystkim, którzy pamiętali. Mam nadzieję, że chociaż część z tych życzeń się spełni.

" Gdy się rodzimy, jako małe dzieci pragniemy szczęścia i zabawy. Gdy dorastamy pragniemy życia jak z bajki. Lecz gdy już nie jesteśmy dziećmi chcemy w życiu być szczęśliwym i mieć te dziecinne marzenia wiedząc, że może kiedyś się spełnią"