UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

piątek, 8 czerwca 2012

Prezenty od Was

Czułam, jakby moje urodziny trwały 4 dni :) Już we wtorek po południu, listonosz przyszedł jak zwykle z pocztą firmową ,ale wręczając mi paczkę powiedział: "a to jest dla Ciebie". Hmm... :) Patrzę, nadawca - Ewa :) Czyli jedna z czytelniczek bloga :) Otwieram i pierwsze co przyszło mi na myśl, to, że chyba obrabowała bank! Tyle prezentów... Zwariowała! Tak Ewa...zwariowałaś i już Ci o tym pisałam, że jesteś szalona :) Gdybym wiedziała, że chcesz mi zrobić taki prezent, to bym na to absolutnie nie pozwoliła :) Myślałam, że wyślesz mi kartkę z życzeniami, która sprawiłaby mi równie dużo radości :) Prezenty powinny być skromne! :) Nie mniej jednak, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Wszystko jest piękne :)
Ręcznie robiony album na zdjęcia - fantastyczny!


Ale będę teraz słodka, jak malina :))


I jeszcze kolekcja książek od Ewy - nuda mi nie grozi :))
Koszula od mojej Jusi :*


Płyta Piotra Karpieni od kolegi - słucham jej na okrągło...cudowna!  ♥


I....kwiaty, dostarczone pocztą kwiatową od kolejnej czytelniczki :) Ojjj..ten bukiet miał przygody :) Kamila, Ty wiesz..... :) Kolejna szalona :) Bardzo Ci dziękuję! :) Dostałam go dziś :) Jest prześliczny, wszyscy w pracy nie mogli się na niego napatrzeć!  (zdjęcie nie oddaje jego uroku, uwierz :))Jeszcze raz DZIĘKUJĘ ! Z całego serduszka... :) A na przyszłość pamiętajcie, zwykła kartka z życzeniami od serca, naprawdę wystarczy... :) Dobre słowo, prosty miły gest, tak wiele przecież znaczy :)
Ale pamiątki mam wyjątkowe! :)

"Nie pamiętamy dni, wspominamy chwile"


Woda, trochę piasku, słońce, piękne niebo, kocyk... :) To lubię :) Tak mogłabym spędzać większość wolnego czasu :) Można tak siedzieć i patrzeć.. patrzeć... i patrzeć... :) Myśleć o głupotach i uśmiechać się :)
Tak...to był miły dzień :)

A Wam wszystkim razem i każdemu z osobna dziękuję :* Dziękuję za piękne życzenia, wszystkie trafiły do serduszka, a niektóre są naprawdę wyjątkowe :) Będę je czytać zawsze, gdy zrobi mi się choć trochę smutno :) Bo wtedy - uśmiech - gwarantowany! :)
Ale..to jeszcze nie koniec podziękowań :) Lecz póki co, zmykam do pracy, zostawiam Was z kilkoma wczorajszymi kadrami i życzę miłego dnia ! :)