UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

wtorek, 5 kwietnia 2011

"czasem to co wydaje się być porażką, może być początkiem sukcesu"

Brrr...ale mi zimno, nie mogę się dziś zagrzać. Pociesza mnie jedynie widok zdjęć z minionej niedzieli, bo było wtedy wyjątkowo ciepło. Wrzucam tylko kilka zdjęć z tego pięknego słonecznego dnia. Bawiłam się kolorkami w PS i wyszło mi coś takiego ;) Nie wiem czy innym się spodoba, samej ciężko jest mi obiektywnie ocenić. Ale nie wiem czy ktoś to w ogóle czyta i ogląda oprócz mojej kochanej Madzi :*:)
Wczoraj wypatrzyłam w internecie warsztaty fotograficzne w Andrychowie, które raz w miesiącu odbywają się w Domu Kultury. Cena - uwaga - 10zł! :) Oczywiście się zapisałam, namawiając jeszcze koleżankę :) Najbliższe zajęcia odbędą się już w przyszłą środę :) Tutaj więcej informacji, jeśli jest ktoś zainteresowany KLIK W razie czego, mam jeszcze trzy wolne miejsca w samochodzie :):):)