UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

środa, 16 listopada 2011

"Dzień - wspomnienie lata"

Żeby przywołać chociaż odrobinę lata, wygrzebałam jeszcze zdjęcie z tegorocznych wakacji :) Pozowała oczywiście moja siostra.
Przeglądając swoje zasoby w komputerze, stwierdziłam, że zrobiłam bardzo mało zdjęć w tym roku...  Zbyt rzadko brałam ze sobą aparat. A szkoda.
Muszę się również przyznać, że wciąż nie mam odwagi podejmować wyzwań. Są osoby, które proponują mi różnego rodzaju zdjęcia, zlecenia. A ja? Najzwyczajniej w świecie się boję. Boję się nawet spróbować. Z góry zakładam sobie w głowie, że i tak nic z tego nie wyjdzie, że nie podołam zadaniom... Nie sprostam oczekiwaniom.... Mówi się, że do odważnych świat należy.... A ja ze strachu wycofuję się i... i nic. Omijam trudne rzeczy. I tu już nawet nie tylko o zdjęcia chodzi.


Nic bardziej nie przeszkadza w szczęściu niż strach....?