UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

sobota, 3 marca 2012

"Rzeczywistość nigdy nie dorówna wyobraźni"
"Życie przecieka nam przez palce jak nieuchwytna woda. Możemy tylko podstawić szklankę i zachować w niej to co już przeciekło - wspomnienia."Tak sobie przeglądałam ostatnio swojego bloga, klikając wstecz i wstecz... Czas niesamowicie ucieka, dopiero patrząc w archiwum widzę ile rzeczy już za mną, ile chwil minęło... Zostały zdjęcia a także związane z nimi wspomnienia... Zdjęcia, które teraz są echem tego co było... Cieszę się, że mam tego bloga. To moje osobiste kalendarium różnych wydarzeń. Wracając do starych fotografii, patrząc na nie, doskonale pamiętam kiedy je robiłam, jaki miałam nastrój, o czym myślałam... A wcześniej nawet nie miałam pojęcia, że tak to będzie działać. Ale podoba mi się ten "mechanizm".
I jeszcze raz śmiało mogę powiedzieć, że nigdy nie przestanę fotografować :) Pokochałam to. Jakkolwiek mi to wychodzi, albo i nie wychodzi :) To mój własny skrawek świata. Odskocznia od tego co powszednie. Dlatego w każdej wolnej chwili tak bardzo lubię brać do ręki aparat. 

Wiosna tuż tuż, dni wydają się być już nieco dłuższe, co tylko sprzyja fotografowaniu :) Czuję, że będzie fajnie :) Niech już tylko będzie naprawdę ciepło! Bo ja zmarzluch jestem, straszny.... ;)


Pozdrawiam

♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥


"Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean"


Nie ma to jak robić zdjęcia przed północą, gdy nie można zasnąć... :)
Poprzestawiało mi się w głowie, już do reszty... :)
Miłego weekendu ;)