UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

niedziela, 24 czerwca 2012

Dawid Podsiadło

Sobotnie popołudnie. Ja i mąż siedzimy leniwie, każde z nas wpatrzone w swojego laptopa. Słyszę, że on przegląda filmiki z muzyką na you tube, a nagle pyta:
-Jedziemy na koncert Dawida Podsiadło? (kto oglądał X-Factor wie o kogo chodzi:))
-A co, gdzie dziś gra??
-W Świętochłowicach 
-Daleko to?
-Nie. Jedziemy?
-Dobra... ;)
-To ubieraj się, szybko, bo już trzeba jechać ! :)
I pojechaliśmy :) Takie spontaniczne wyjazdy są najlepsze! :) Wspomnę tylko, że mój Tomek jest fanem Dawida, więc pewnie stąd ten pomysł. A wie, że ja uwielbiam Marcina Spennera i zawsze przez to sprzeczaliśmy się w żartach, który z nich jest lepszy :))
W każdym badź razie było fajnie. I bardzo lubię jeździć na śląsk :) To całkiem inny świat, ale ma coś, co mnie przyciąga. Może dlatego, że tam się urodziłam i wychowałam. Może właśnie stąd zakorzenił się we mnie taki sentyment do tamtych stron. Bardzo lubię tam wracać. Czuję, że serducho wtedy mocniej mi bije :)
Ale wróćmy do zdjęć. Oto Dawid Podsiadło z zespołem Curly Heads. Zapraszam


I jeszcze ja i Dawid :) Zupełnie przypadkowe spotkanie. Przyjechaliśmy na miejsce, zaparkowaliśmy samochód i chcieliśmy zobaczyć gdzie jest scena. Tyle, że poszliśmy w złym kierunku, od strony zaplecza. Jakoś pusto tam było, ale z naprzeciwka ktoś szedł. Byliśmy zaskoczeni i kompletnie nie spodziewaliśmy się, że to właśnie Dawid :) Przywitaliśmy się i mam zdjęcie pamiątkowe :)
PS. I tak dalej jestem fanką Marcina Spennera i wciąż czekam, aż przyjedzie koncertować na południe Polski :)