UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

czwartek, 29 września 2011

Ewelina i Michał

Dawno nic nie wrzucałam na bloga, więc pokażę może zdjęcia z sobotniego wesela znajomych. Uczestniczyłam tam oczywiście jako gość, więc aż tak bardzo nie wczuwałam się w rolę fotografa, nie mniej jednak, chciałam troszkę popróbować :) Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia nie powalają, widzę teraz, że jeszcze dużo pracy przede mną, gdybym kiedyś chciała się tym zająć na poważnie. I to wcale nie takie proste :) Ale Marcin Orzołek też opowiadał mi, że sam wstydzi się swoich pierwszych zdjęć ślubnych :) I ta myśl mnie pociesza :)
Jeśli chodzi o tematykę ślubną, to zawsze najbardziej lubię oglądać zdjęcia z przygotowań i pleneru. Natomiast kościół i wesele wydają mi się mniej fajne, ale tym samym trudniejsze do zrobienia. Na sali i w kościele są przeważnie trudniejsze warunki oświetleniowe do robienia zdjęć. Dlatego tam tak ważny jest dobry sprzęt, przede wszystkim jasne obiektywy. A jeśli o tym mowa, to dużo czytałam ostatnio na temat szkieł i upatrzyłam sobie dwa, które bardzo chciałabym mieć :) Niestety jeden obiektyw kosztuje 6 tys, a drugi prawie 5 tys :) Ale pomarzyć zawsze można :) Póki co muszę nauczyć się porządnie robić zdjęcia tym co mam.
Nie próbowałam jeszcze nigdy robić zdjęć z przygotowań, w kościele też nie. Sobotnie wesele możecie dziś obejrzeć, natomiast po weekendzie zaprezentuję zdjęcia z pleneru :) W niedzielę jadę robić zdjęcia ślubne koleżance, która również niedawno wyszła za mąż :) Zdjęcia będziemy robić w Krakowie, a ja już nie mogę się doczekać! :)