UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

środa, 30 listopada 2011

...a perły leżą głęboko.

"Miłość to nie staw, w którym można zawsze odnaleźć swoje odbicie. Miłość ma swoje przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice, burze i skrzynie złota i pereł. A perły leżą głęboko"

— Erich Maria Remarque (Paul Remarque)


Jutro już grudzień, niedługo Mikołajki, więc czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Ja w tym roku (jak nigdy!) wiem co kupić mężowi :) Akurat teraz mam wyjątkowo ułatwione zadanie :) Ufff... :)
Kurcze, ale mam zastój w zdjęciach, muszę wreszcie wyjść z aparatem z domu. Przepraszam za tak mało kreatywne zdjęcia teraz... Aż wstyd. Daję tylko znak, że żyję... ;)
Ogólnie czuję zmęczenie, w pracy już dawno zaczął się przedświąteczny szał, dużo pracy, dużo zamówień, dużo nerwów. Praca z ludźmi bywa ciężka. Kontakt z klientem wymaga jednak pewnych rzeczy, chociażby uśmiechu, nawet gdy nie zawsze mamy na to nastrój i ochotę. Wszystko trzeba przeżyć.

Ale chaotycznie to wszystko napisałam....
Coś nie mam weny.