UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

poniedziałek, 20 maja 2013

"Trzeba się odnaleźć w każdej chwili..."


"Dobrze jest, jeżeli w życiu widzisz głębszy sens
 Jeżeli robisz coś ze wszystkich sił, byś dobrze żył
 Dlatego poddaj się pragnieniu które w twoim sercu jest
 Pokusie odkrywanej raz po raz, na jakiś czas"

Szymon Wydra "Życie jak poemat"


__________________________

 Jest fajnie, tylko.... pogoda coś mi się psuje jak sprawdzam najbliższe prognozy. Mam różne ciche plany i maleńkie myśli w głowie, a deszcz może mi z nimi trochę kolidować... ;) No zobaczymy :)


"Każdy jest inny i inaczej patrzy na świat, ma swoją własną mapę i drogę, którą podąża, więc może mieć odmienne zdanie, nie każdy jest jak ja. Potrzebuję zmian. I coraz bliżej mi do nich. Muszę mieć zdrowy rozsądek, który do tej pory tak rzadko mi się załączał. Ostatnimi czasy ciężko było spotkać i pogadać z racjonalną mną. Ale wreszcie zaczynam też wierzyć w swoją wartość. Zawsze żyłam w swoim świecie. Za dużo czułam, za mało myślałam. Ale jednej rzeczy nie mogę i nie chcę utracić. Wrażliwości. Nie mówię o nadwrażliwości, tylko o tej dobrej wrażliwości, która pozwala mi na wypłynięcie łez, czasem zbyt często. I wiesz co? Myślę, że warto mieć więcej optymizmu w sobie. Bo może życie nie jest takie złe, a tam gdzie są łzy, przyjdzie czas na uśmiech. Ten ze śmiejącymi się oczami. Najszczerszy."


Dobranoc.