UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

czwartek, 19 kwietnia 2012

:)

Wczoraj w pracy otrzymałam przesyłkę, która wywołała ogromny uśmiech na mojej twarzy :) Dostałam śliczne podziękowania za zdjęcia, które kiedyś robiłam małej Julce :) Tutaj link do zdjęć KLIK :) śliczna dziewczynka, prawda? :):):)

Serdecznie Wam dziękuję za ten miły upominek i ciepłe słowa :) Czytając te podziękowania, serduszko przepełniło mi się radością i dostałam skrzydeł :) Byłam taka dumna z tego prezentu :):):) Książeczki są mega fajne, bardzo podręczne, mogę je mieć nawet zawsze przy sobie, w torebce :) Jest tam mnóstwo ciekawych rad i wskazówek. Mówiąc krótko - strzał w dziesiątkę, jak dla mnie :) Jestem bardzo zadowolona :):):) Nie wiem jak mam dziękować :) A z Julką, mam nadzieję spotkać się jeszcze kiedyś na zdjęciach :)

Pozdrawiam gorąco :):):)PS. Takie sytuacje, tacy ludzie, są lekiem na wszystkie smutki, spowodowane przez ludzką złośliwość, którą coraz częściej obserwuję wokół...