UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

niedziela, 8 stycznia 2012

"Muzyka wyrasta z uczuć, ale nie może ich zastąpić"

Jak już zauważyłyście, wygląd bloga uległ zmianie. Nie jest to jeszcze ostateczna wersja, bo muszę spytać kilka osób o zdanie oraz zrobić jakieś fajne zdjęcie/zdjęcia, by umieścić je w nagłówku. 


 Niesamowicie się dziś nudzę, mąż robi jakieś projekty do szkoły, uczy się, więc ja mam nic nie mówić i najlepiej nawet nie oddychać :) Siedzę cały dzień z słuchawkami na uszach i słucham muzyki. Przy okazji testuję nowego laptopa i już drażni mnie to, że na tym ekranie jakoś inaczej wyświetlają mi się zdjęcia... Ogólnie nie powinno się obrabiać zdjęć na laptopie, ale wydawało mi się, że ekran w starym laptopie miałam dobrze skalibrowany (o ile w ogóle istnieje coś takiego jak kalibracja w laptopie). Ale teraz nie mogę się przestawić, bo na nowym jest dużo ciemniej, mimo, że jasność ustawiłam na maksimum. W każdym bądź razie przyjmę wszystkie sugestie z waszej strony odnośnie kolorów, jasności czy kontrastu. Obserwujcie kolejne zdjęcia, które będę dodawała.
Kończę i już Was nie nudzę, bo jestem dziś smętna jak pogoda za oknem.... Zostawiam Was z piosenką.♫♫♫