UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

środa, 13 lutego 2013

To już dwa lata... :)Jutro mija dokładnie druga rocznica założenia tego bloga :) Cieszę się niesamowicie, że to co wtedy rozpoczęłam, nie okazało się tylko słomianym zapałem :) Że trwa to nadal i małymi kroczkami idzie ciągle do przodu. Fotografia okazała się czymś bardzo ważnym w moim życiu, czymś co pochłonęło mnie całkowicie. Wymaga to wszystko oczywiście dużo czasu, poświęceń oraz wyrzeczeń. Wiadomo, zawsze coś - kosztem czegoś.
Ale jest dobrze :) I nie wyobrażam sobie, bym porzuciła fotografię od tak ;) To ogromna część mnie i mojego serca :) Dobrze mieć pasję i swój mały własny świat. Wszystko to robię przede wszystkim dla siebie, ale nie mogę też zapomnieć o Was,
o osobach, które tu zaglądają i mi kibicują :) Dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Przez te dwa lata otrzymałam również mnóstwo miłych maili i wiadomości. Wszystkie te ciepłe słowa były dla mnie ogromną otuchą i motywacją.
Tak więc działam dalej :) Robiąc to z uśmiechem na twarzy, a czasem ze złością, że nie zawsze wychodzi tak jak bym chciała... :) Ale przynajmniej mam jakiś cel, mam do czego dążyć, mam co robić :)
I to mnie cieszy :)
I.... byle do przodu! :)

Pozdrawiam :)
„Pewnego dnia coś zrobisz, coś zobaczysz albo wpadniesz na pomysł, który pozornie pojawi się znikąd. I poczujesz, że coś w tobie drgnęło, jakieś ciepło w piersi. Kiedy tak się stanie, nie wolno ci tego zignorować. Otwórz umysł i podążaj za tym pomysłem. Podtrzymuj płomień. A wtedy na pewno znajdziesz swój ogień.”
Beth Hoffman - Lato w Savannah