UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

czwartek, 27 grudnia 2012

Wybór należy do Ciebie

"Wobec wszystkiego, co Ci się przydarza, możesz albo sobie współczuć, albo traktować to, co się stało, jako prezent. Wszystko jest albo okazją do rozwoju, albo przeszkodą, która zatrzyma Twój rozwój. Wybór należy do Ciebie."
- Wayne Dyer

_______________________________________________________

Choć od niedawna jest już kalendarzowa zima, to za oknem wręcz przeciwnie - nic na to nie wskazuje. Pogoda jest paskudna, więc i mnie jak zwykle nie ominęło przeziębienie. Jeszcze tylko jutro muszę jakoś przetrwać w pracy, a potem będę się już kurować. 
A jako że już wczoraj zaległam w łóżku, film obejrzałam, to Wam go chętnie polecę. "Take this Waltz".
Lubię takie historie. I jeśli lubicie tego typu filmy, to koniecznie obejrzyjcie "Closer" a także "Last night". Co prawda te filmy oglądałam już jakiś czas temu, ale również niesamowicie przypadły mi do gustu (albo nawet jeszcze bardziej). Chętnie przyjrzę się również waszym propozycjom, bo ostatnio naprawdę ciężko jest mi trafić na dobry film.


"Życie ma swoje braki. Nie wypełnisz ich choćbyś się zesrała"
cyt. z filmu "Take this Waltz"