UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

niedziela, 7 grudnia 2014

Heeej!

Przeglądałam dziś trochę zdjęć w swoim komputerze, w najbliższym czasie muszę zrobić z nimi porządek. Pora opanować ten chaos, bo niebawem planuję coś nowego :) Styczeń będzie idealnym czasem, by zacząć. Ciągle miałam nadzieję, że uda mi się wrócić właśnie tu, do tego bloga. Ale nie ma sensu kontynuować czegoś, co umarło śmiercią naturalną. Łatwiej zacząć coś od początku. Na nowo. Chęci, motywacje i inspiracje są zebrane :) Pisałam przez jakiś czas bloga, dla samej siebie - w formie pamiętnika - bez zdjęć. Jednak czuję, że muszę wrócić do wyrażania emocji poprzez fotografię. Tęsknię! :)
_____________


PS. Aż kipi emocjami. Uwielbiam takie piosenki. 
Igor śpiewa tu całym sobą. Tyle wrażliwości i uczuć :)
Zawsze gdy jadę samochodem i to słyszę, ustawiam radio baaardzo głośno :)
___________________________
"Czyż nie wie pani, że istnieją dusze wiecznie udręczone? Potrzebują kolejno marzeń i czynów, najczystszych uczuć i najdzikszych namiętności i tak popełniają wszelkiego rodzaju wybryki i szaleństwa."
Gustave Flaubert "Pani Bovary"