UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

sobota, 14 stycznia 2012

"Muzyka to sztuka cieszenia się i smucenia bez powodu"

Miałam iść spać, ale zatraciłam się w muzyce... :) Słucham i słucham...
Poniżej jedna z najpiękniejszych piosenek o miłości - moim zdaniem.Jak ja kocham takie piosenki! Ale kto ich nie kocha... Bo chyba nie da się nic nie czuć, słuchając muzyki...
Mam mnóstwo ulubionych piosenek, do któych często wracam. Niektóre z nich (choć zaledwie garstkę),  zamieściłam już na blogu, inne dopiero z czasem się pojawią. Chyba każdy z nas ma swoją własną "listę" piosenek, które utkwiły mu w sercu, których słucha się z sentymentem, które coś nam przypominają, albo z którymi się utożsamiamy... Tak to już jest...

No... :)
A zmieniając temat, tak wyglądała dziś droga główna, jak jechałam do domu... :)
"Niezałatwione sprawy uwierają podwójnie - po pierwsze w sobie właściwym miejscu, a po drugie w twojej głowie. Niedokończone działania pochłaniają twoją uwagę będąc nieustającym wyrzutem sumienia. Każde odłożenie takiej sprawy wysysa z ciebie energię życiową. Nie bądź perfekcjonistą - to oznaka słabości w dzisiejszym, niedoskonałym świecie. Stań się egzekutorem - co zacząłeś, skończ lub o tym zapomnij."

- Brahma Kumaris

"Nasze granice wyznaczone są tylko przez Nasze lęki" Yannik Noah

Znacie już te ławeczki. Pokazywałam je już jesienną porą, a tak wyglądały dziś.Po pracy poszłam z Justyną na kawę, później jeździłyśmy po okolicy w poszukiwaniu czegoś wartego sfotografowania... :) I nie znalazłyśmy nic! Dziś było tak szaro, tak buro, a w dodatku tak nieprzyjemnie...  Nic nie wyglądało zachęcająco...i jeszcze było bardzo zimno... Dawno tak nie zmarzłam, mimo, że tylko na chwilę wychodziłyśmy z samochodu. I tą są te uroki zimy...? hmm....? :)
W dodatku jak odwoziłam Justynę do domu, to złapała mnie po drodze taka śnieżyca, że odcinek dwudziestu kilku kilometrów jaki nas dzieli, jechałam prawie godzinę. Wróciłam zmarznięta i zmęczona, zdążyłam tylko przejrzeć na komputerze zrobione zdjęcia i nowe wiadomości w internecie. A później pan elektryk robił coś w domu i przez jakiś czas nie miałam prądu. Położyłam się wtedy w łóżku i momentalnie zasnęłam... :) Obudził mnie Tomek, gdy wrócił ze szkoły, ale obróciłam się tylko na drugi bok i poszłam dalej spać :) Niedawno wstałam, ale chyba idę znowu spać... :) Jak niedźwiadek zimową porą... :)

Dobranoc...


♥♥♥♥♥