UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

sobota, 21 kwietnia 2012

pink & white

Doczekałam się ! :) Nareszcie u mnie zaczął się ten najpięknieszy etap rozkwitania drzew :)To był niesamowice miły dzień :) Otrzymałam kolejną niespodziankę w postaci książki o fotografii :) (innym razem zrobię jej zdjęcie:)) Jedna z czytelniczek bloga odwiedziła mnie wraz ze swoim chłopakiem. Ewa i Piotrek okazali się tak sympatycznymi ludźmi, iż jestem pewna, że jeszcze nie raz się spotkamy :) Bardzo Wam za wszystko dziękuję, było mi bardzo miło Was poznać :)

Pozdrawiam :)

**********


"Szczęście nie jest przecież stanem wiecznym, zresztą tez nie okresowym. Szczęście to po prostu skurcz serca, którego doznaje się czasami, kiedy człowieka przepełnia taka radość, że wprost trudno nią znieść. Znika równie szybko jak się pojawia. I nie ma go, dopóki nie nadejdzie znowu, by sprawić, że człowiek uzna życie za najwspanialszy dar." 
- Margit Sandemo


**********


I dorzucam, co by mieć ten link zawsze pod ręką :) Boska piosenka i boskie wykonanie Marcina :) 
Marcin Spenner - Heaven