UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

środa, 21 grudnia 2011

...?

"Człowiek idzie przez teraźniejszość z zawiązanymi oczyma. Może jedynie przeczuwać i odgadywać, co właściwie przeżywa. Dopiero później odwiązuje mu się chusteczkę z oczu, a on spojrzawszy w przeszłość stwierdza, co przeżył i jaki to miało sens."
Milan Kundera


Ajjjć, moja głowa..! Położyłam się po pracy i zasnęłam, obudziłam się po dwóch godzinach, z bólem głowy...

A na polu zrobiła nam się zima :) Dziś rano nie mogłam się napatrzeć, między godziną 7:00 a 8:00 rano gdy słońce wschodziło, niebo miało fantastyczne kolory. Dopełnieniem był biały szron na wszystkim dookoła. Pięknie! Że też człowiek rano przed pracą nie ma czasu żeby zrobić zdjęcia.....ehhh... Bo w dni wolne zawsze jeszcze śpię o tej godzinie... ;)
Jeszcze tylko jutro praca do godziny 12:00 i później można by powiedzieć, że mam już święta :) Więc może będzie okazja, by uchwycić te pierwsze mroźne chwile tegorocznej zimy... :)