UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

wtorek, 30 kwietnia 2013

Dziewiarstwo?


Kupiłam książkę, może nieco na wyrost... :) Ale bardzo chciałabym nauczyć się dziergać na drutach. Co prawda nie mam jeszcze nawet ani włóczek ani drutów, lecz w najbliższym czasie wybieram się do pasmanterii na małe zakupy :) Nie wiem, czy robótki ręczne okażą się moją mocną stroną, ale mam nadzieję, że nie zniechęcę się już na początku... :)

Póki co, mam 5 dni wolnego i zamierzam cieszyć się tym czasem, poświęcić go dla najbliższych mi osób. Nie będę się niczym martwić ani rozmyślać, bo przecież wszystko się jakoś ułoży :) Jestem już gotowa na wszystko....:) Bo wszystko ma swój sens i nic nie dzieje się bez przyczyny :)

I jeszcze piosenka...którą usłyszałam dziś rano w radiu Plus, jak jechałam do pracy... :)
Jakoś tak pozytywnie mnie nastawiła, na cały dzień :) Stare przeboje.. :):):) Aż miło :)) Kto pamięta??? :)Miłego długiego weekendu :))