UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

niedziela, 23 października 2011

„Moje życie będzie miało taki sens, jaki ja sam mu nadam.” Paulo Coelho

Hmm.... :)
Dziś coś innego, bo zdjęcia obrazów, mojej kochanej Justynki :) Kiedyś fotografowałam jej prace, mam ich więcej, ale póki co, wrzucam moje ulubione :) To oczywiście namiastka tego, co potrafi moja przyjaciółka :) Często w żartach mówimy o sobie, że jesteśmy dwie "artystki" :) Dziękuję Ci Jusia za dzisiejszy dzień :* :)
"...pewnego dnia zniknę (...)"8 komentarzy:

 1. Pani Justyna ma ogromny talent... obrazy piękne!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uf i znów mam zaległości.. :)
  No to tak : Pani Justyna faktycznie fajnie maluje-powiesiłabym u siebie z chęcią jej obraz :) Po drugie zdjęcia z notki poniżej są rewelacyjne i przywołały mi wiele bardzo miłych wspomnień :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. To nie są żadne żarty.
  Talent- to słowo opisuje was obydwie i tego jestem pewna :)

  Pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuje Twojego bloga i zachwycam się Twoimi zdjęciami. I Tymi z waszego ślubu (są bajeczne) i tymi robionymi przez Ciebie :]
  Jak tak dalej pójdzie to może Ty staniesz się fotografką na moim weselu w 2013 roku i spróbujesz mi zrobić podobną sesję do tej waszej :D
  pozdrawiam i powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie mogę oderwać oczu od pierwszego obrazu. Jest tak hipnotyzujący:)

  Ja bym inaczej Was nazwała:) (przepraszam, że nie na "Pani") bo 'artystki' mają dla mnie negatywny wydźwięk, z racji tego, że gdy coś naskrobałam rodzice mówili "to artystka jedna":P Nazwałabym: Kobiety z artystyczną duszą:) - Kasia.

  OdpowiedzUsuń
 6. pelen podziw dla "kobiet z dusza artystyczna"

  OdpowiedzUsuń
 7. http://konkurs.memori.pl/wez-udzial.html

  Anetko moze wezmiesz udzial w tym konkursie...My napewno oddamy na ciebie glos:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dokładnie tak Nasze życie będzie takie jakim sami go "narysujemy". To my układamy kolejne rozdziały Naszego życia to my na jego drodze robimy przystanki, aby odetchnąc, zastanowić się, uśmiechnąć, zatrzymać chwilę.

  OdpowiedzUsuń