UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

piątek, 11 listopada 2011

Gdy pęknie bańka mydlana, pozostaje po niej jeszcze mgiełka.

7 komentarzy:

 1. Cześć Anetko, trafiłam na Twojego bloga całkiem przypadkiem :) Przeczytałam go od końca do początku, Twoje wpisy są fantastyczne! Czytając je, miałam wrażenie, że niektóre rzeczy dotyczą również mnie... Uroniłam nawet łezkę (ale były to łzy szczęścia :) Twoje zdjęcia są genialne, nie zmarnuj tego talentu jaki dał Ci los :) Życzę Ci dużo uśmiechu na buźce, szczęścia i żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia :) Gorąco Cię pozdrawiam i ściskam :) - Kasia.

  P.S. Dołączam link jednej z moich ulubionych piosenek, której słucham w ostatnim czasie :)

  http://www.youtube.com/watch?v=xmsCtKxjVYY&feature=related

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami Nasze życie jest jak ta bańska mydlana ledwo się zacznie, a już pęka....

  OdpowiedzUsuń
 3. Od trzech godzin przegladam Twojego bloga, nie trafiłam tutaj przypadkiem, poleciła mi go znajoma. To dzięki Madzi wiem, że można znaleźć tutaj pełno emocji. Każdy post to masa optymizmu, chociaż ostatnie wpisy nie napawają nim zbytnio, troszkę go tutaj mniej, ale tak to juz jest gdy nadchodzi jesień. Znalazłam tutaj uśmiech, radość, ale obok nich również smutek, rozgoryczenie, zniecierpliwienie, odczułam łzy... Jedno Ci powiem wierz w siebie, w swoje plany, swoje marzenia i nie mów że ich nie masz bo one są gdzieś głeboko w Tobie, w Twoim sercu.. Madzia raz na swoim blogu napisała że bez marzeń nie można żyć i to jest prawda!!!!

  A to takie przypomnienie z dziecinstwa gdy było beztrosko a marzenia były czymś naturalnym czymś codziennym :):)

  http://www.youtube.com/watch?v=EZ6r9cGagro

  OdpowiedzUsuń
 4. Anetko, jeśli jeszcze wątpisz w siebie, to powiem Ci, że zupełnie niepotrzebnie. Popatrz ile na tym blogu jest pozytywnych komentarzy, ilu ludzi go czyta, ilu ludzi czeka z niecierpliwoscia na kolejne Twoje zdjęcia czy posty. Masz za sobą ogromną grupę wsparcia, grupę ludzi którzy sa tu bezinteresownie, bo nawet Cię nie znają, nie spotykają na codzień a jednak trwaja przy Tobie. Jestem pewna, że dla ogromnej liczby osób jesteś po prostu kims ważnym a Twoja fotografia jest odskocznią od szarej rzeczywistości, która nas otacza. Życzę siły i wiary w siebie:)))))

  OdpowiedzUsuń
 5. ... i jeszcze jedno, wspomnienie.. obraz. To dla mnie ważniejsze...

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana nie pozwól by Twoje marzenia pękły jak bańka mydlana ;)) Zaufaj Sobie ;)) i uwierz w siebie !;)) A strach ?? Strach jest niczym przy marzeniach! Marzenia są silniejsze !! :*:*:*:*:*

  OdpowiedzUsuń