UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

czwartek, 1 grudnia 2011

"Człowiek! Wahadło pomiędzy uśmiechem a łzą" - G.G. Byron


A ja dalej męczę starymi kadrami, jeszcze z okresu wczesnej jesieni... To jeszcze te, z cyklu mojego samotnego spaceru.


"W życiu warto mieć odwagę. Warto mówić dzień dobry obcym ludziom, warto nieraz zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasolki, gdy pada, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te najbardziej nieudane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się bez powodu na ulicy, warto nieraz niczego nie tłumaczyć. Warto udawać głupków choć dobrze wiemy o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznawać nowych ludzi, i zapominać o starych znajomych, warto napisać list i go nie wysłać. Warto być optymistą, pesymistą, realistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego."
7 komentarzy:

 1. Ach co to była za jesień ;)) Ciepła i kolorowa :):*
  Zdjęcie genialne! w sam raz na nasze ponure nastroje i widok za oknami :):*

  OdpowiedzUsuń
 2. ... Warto, warto, warto.... Muszę Ci powiedzieć , że ja też się tą zasadą kieruję, Perełko... Bo życie jest równie barwne jak Twoje fotografie. Jestem pełna podziwu dla Twoich zdjęć... Chyba też spróbuje, bo przecież warto.... :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej, Anetka jesteś fantastyczna! :) Codziennie po pracy do Ciebie zaglądam, aż robi się ciepło w serduszku jak patrzę na Twoje zdjęcia i opisy prosto z serca :) Serdecznie Cię pozdrawiam! :)


  Mała smutku łza, kiedy uśmiech trwa... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jej jak Ty się nie boisz sama spacerować w takim miejscu...:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej Anetko ,

  Twoje zdjęcia są świetne :) Nie mogę się doczekać kiedy spadnie pierwszy śnieg i porobisz jakieś świetne zdjęcia :) Napewo wyjdą wspaniale :)

  OdpowiedzUsuń