UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

środa, 18 lipca 2012

"Jeśli widzisz tylko tyle,
Co objawia światło,
I słyszysz tylko tyle,
Co obwieszcza głos-
To nigdy nie zobaczysz
 I nie usłyszysz prawdy."

K. Gibran

11 komentarzy:

 1. jeżeli nie jesteś zdolny widzieć więcej ponadto co widzialne, nie możesz zobaczyć niczego

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie po prawej - śliczne

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobre kadry. Fajne, chłodne kolory.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anetka, jak patrze na te Twoje zdjęcia to aż mam ochotę wziąć aparat do ręki i.. w drogę. Ale kompletne beztalencie ze mnie :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Z takim aparatem zdjęcia są śliczne, mam tylko jedno zastrzeżenie- powinnaś szukać piękna i tego czegoś nie tylko w kwiatkach i drobnych przedmiotach- takie zdjęcia niestety przeważają na twoim blogu. Bez urazy twój blog jest super i lubię go odwiedzać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jakim aparatem?
   Będą inne zdjęcia, ale nie mam teraz okazji, by gdzieś jeździć.
   Mam wrażenie że obfotografowałam wszystkie kwiatki i roślinki wokół domu :) to fakt. Nawet mnie się już znudziły, choć to bardzo wdzięczne obiekty do zdjęć :)
   Są inne plany na zdjęcia, bardziej ambitne, ale....jeszcze czekają na swoje spełnienie :) Ale na to ma wpływ wieeele wiele czynników.
   Mam zamiar się ukierunkować, bo nie chcę fotografować wszystkiego co popadnie, ale wziąć na siebie jeden temat i podejść do niego konkretnie. Bo jak to się mówi jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego ;)

   Usuń
  2. Odnośnie "z takim aparatem" - chodziło mi, że masz super sprzęt( kiedyś miałaś na swoim blogu takie info;) nie wiem czy teraz też bo widzę, że zmieniłaś wygląd bloga.) Twoje zdjęcia krajobrazów są super...mają dusze a kwiatki też są fajne, ale nie obrażając Twojego talentu na żywo zawsze je lepiej oglądać.

   Usuń