UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

sobota, 14 stycznia 2012

"Nasze granice wyznaczone są tylko przez Nasze lęki" Yannik Noah

Znacie już te ławeczki. Pokazywałam je już jesienną porą, a tak wyglądały dziś.Po pracy poszłam z Justyną na kawę, później jeździłyśmy po okolicy w poszukiwaniu czegoś wartego sfotografowania... :) I nie znalazłyśmy nic! Dziś było tak szaro, tak buro, a w dodatku tak nieprzyjemnie...  Nic nie wyglądało zachęcająco...i jeszcze było bardzo zimno... Dawno tak nie zmarzłam, mimo, że tylko na chwilę wychodziłyśmy z samochodu. I tą są te uroki zimy...? hmm....? :)
W dodatku jak odwoziłam Justynę do domu, to złapała mnie po drodze taka śnieżyca, że odcinek dwudziestu kilku kilometrów jaki nas dzieli, jechałam prawie godzinę. Wróciłam zmarznięta i zmęczona, zdążyłam tylko przejrzeć na komputerze zrobione zdjęcia i nowe wiadomości w internecie. A później pan elektryk robił coś w domu i przez jakiś czas nie miałam prądu. Położyłam się wtedy w łóżku i momentalnie zasnęłam... :) Obudził mnie Tomek, gdy wrócił ze szkoły, ale obróciłam się tylko na drugi bok i poszłam dalej spać :) Niedawno wstałam, ale chyba idę znowu spać... :) Jak niedźwiadek zimową porą... :)

Dobranoc...


♥♥♥♥♥

6 komentarzy:

 1. Oj tak dzisiejszy dzień był męczący :))
  Sporo wrażeń miałaś dziś :)
  Ławeczki znajome :)) Pięknie wyglądają zimą :)

  Hmm..:))) To dobranoc nasz niedźwiadku :):*Kolorowych snów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o te sliczne ławeczki , cudoOO! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację Anetko, niby zima przyszła, ale jest taka dziwna... Zimno jak diabli i ślisko, wrrr!

  Śpij dobrze :)
  Aga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam dokładnie tak samo, w okresie zimowym mogłabym zapaść w dłuuugi sen i obudzić się wiosną:) Miłego weekendu życzę :)
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
 5. To kolorowych snów :-) Ja też mam takie dni, kiedy najchętniej zapadłabym w sen zimowy :-)
  Podobają mi się ławeczki i zimowy park :-)
  A cytat jakże prawdziwy :-o
  Pozdrawiam i miłej niedzieli :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajne rządki ławeczek.Takie puste o tej porze roku...o przepraszam,śnieg się na nich rozgościł ;)
  Miłego wieczoru.

  OdpowiedzUsuń