UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

sobota, 28 września 2013

Jaś i Mikołaj

Dwa słodziaki :)

9 komentarzy:

 1. Bracia ksero! Sa identyczni:)
  Fajnie ze wrocilas do bloga Anetko
  Pozdrawiam Kamila

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne!! Ciesze się również, że wróciłaś mam nadzieje pełna energii i nowych pomysłów na nowe zdjecia które przekazywać będą taki ogrom pozytywnej energii jaki i fantastycznych emocji. Tak uwielbiam, uwielbiam Twoje zdjecia chyba za tą "prostotę" za naturalność, za piękne barwy, i za te już wspomniane emocje. Niedawno "poznałam" również Ciebie w małej części a jednak, trafiłam na wspominany tutaj przez wiele osób portal yt, obejrzałam filmiki i zgadzam się z ogromną większością komentarzy po nimi, ale "poznanie" Ciebie to nie tylko filmiki to też, a może przedewszystkim zdjecia, które tutaj pokazujesz, i poprzez które poznajemy Twoją jakże wrażliwą i pełną pięknych barw duszę.
  Obejrzałam, przeglądnełam bloga od poczatku, jestem pełna podziwu dla tego w jak szybkim tempie się rozwinełaś jak z każdym zdjeciem stawałaś i stajesz się nieziemsko dobra. Widać, że fotografia to ważny aspekt Twojego życia, to towarzysz Twojej ziemskiej drogi, to Twoja Miłość, druga połowa!!

  Czekam na kolejne zdjecia dzieci, dorosłych, krajobrazów. Czekam na kolejne emocje!

  Pozdrawiam Paulina

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale słodziaki! Piękną pamiątkę będą mieć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękni :) jak dwie krople wody :)
  Pozdrawiam Asia

  OdpowiedzUsuń