UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

poniedziałek, 8 sierpnia 2011

Darek

Dziś chciałabym pokazać Darka i jego miłość :) Na te zdjęcia umawialiśmy się już od dawna, aż w końcu się udało. Niestety w sobotnie popołudnie pogoda nie dopisała, bo zamiast błękitnego nieba, były bure chmury... Ale upał był niesamowity... Myślałam że się roztopię... :) Podziw dla Darka, że nie ugotował się w tym kombinezonie, oraz podziękowania dla Jusi za pomoc i towarzystwo ;) Oby więcej takich wypadów, tylko już nie w takim pośpiechu.... ;) Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć.
3 komentarze:

  1. Kochana co mam Ci napisać...hmmm... niech pomyślę... brak mi słów...są rewelacyjne!!! Nie moge się doczeć zdjęć Julci z Tobą i ich efektów!!! Buziaki:*:*

    OdpowiedzUsuń
  2. Do tego, że Darek ma wygląd Apolla, nie trzeba nikogo przekonywać... ale tu...rewelacja!!!Też chcę taką sesję!! Mam nadzieję,że zabierzesz aparat również na moja imprezę w piątek-na którą jeszcze raz, Ciebie i Twojego męża gorąco zapraszam!

    OdpowiedzUsuń