UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

poniedziałek, 15 sierpnia 2011

"Myśli są jak chmury, czasem pierzaste i lekkie, czasem ciężkie i burzowe - kształtują pogodę ducha"

Ostatnio zauważyłam, że lubię fotografować niebo. Częściej je obserwuję, szczególnie gdy słońce zbliża się ku zachodowi. Ale kiedyś się "poświęcę" i wyruszę raniutko, aby uwiecznić wschód słońca :) Mam nadzieję, że mi się uda, bo jestem strasznym śpiochem..... :) Chyba w okolicach Zatora słoneczko ładnie wyłania się zza stawów :) W głowie mam już takie gotowe zdjęcie, pozostaje je tylko zrealizować :)
A poniżej sobotni zachód słońca.


9 komentarzy:

 1. A niech to pozostanie tajemnicą ;)
  Piękne zachody słońca można oglądać zupełnie niedaleko- na stawach w Stanisławiu :) Uwielbiam tą chwilę kiedy po upalnym dniu słońce chowa się i oświetla swoim ciepłem stawy.Powoli od lasu przychodzi mgła i to jest jeden z bardziej magicznych widoków jaki przyszło mi oglądać :)
  Może wschody są tam równie piękne?:)

  Ha a w Międzybrodziu całkiem przypadkiem też się wczoraj znalazłam ale coś to słońce kaprysiło :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet nie wiem gdzie w Stanisławiu są te stawy :) Chyba muszę poszukać :)

  A w Międzybrodziu oj tak, słońce wczoraj kaprysiło, więc już przed 15:00 zebraliśmy się do domku, ale i tak było fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zupełnie niedaleko, skręcasz za Łojkówką i jedziesz jedziesz jedziesz aż na dość ostrym zakręcie pokazuje się dróżka w lewo-jakby w pola :P zawsze można zapytać po drodze kogoś :) a jak nie to polecam się na przewodnika ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaaa.... to już chyba wiem gdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno wiesz :) bardzo spokojne miejsce i też ładne :) Dobrej nocki! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anetko jak zwykle pięknie!!!
  Zachody słońca... jeszcze 7 dni i będe je oglądała :):):)
  A Panu Marcinowi z całym szacunkeim dla jego twórczości rośnie konkurencja!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. talent to masz! :) przepiękne zdjęcia aż chce się je oglądać :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne są te Twoje zdjecia. A niebo każdego dnia, w każdej chwili, godzinie, minucie, sekundzie jest inne więc każda fotografia jest jedyna w swoim rodzaju, jest orginalna. Fotografując niebo "chwytasz" chwilę... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. niesamowite zdjęcie!! Chciałabym zacząć przygodę z fotografią, ale na razie mam talent tylko do psucia aparatów:) słowa antytalent, albo beztalencie wpasowały się do mnie chyba już bezpowrotnie:) Poza tym aparat, który niedawno kupiłam rodzicom nie jest zadowalający... albo ja go nie umiem w pełni wykorzystać:) (to zapewne jest bardziej prawdopodobna opcja) Tak więc, nie znam się na fotografii, mogę jedynie napisać czy mi się podoba, czy nie, ale... przejrzałam już bardzo dużo blogów o tej tematyce i muszę przyznać, że jak na amatorkę robisz zdjęcia bardzo dobre:) przynajmniej tak mi się wydaje. ps. Jestem Twoim widzem na yt i mam nadzieję, że dodasz jeszcze jakieś filmy:) tzn. w sensie takim: nie z Wami, Tobą i Twoim męzem, ale np. z powyższymi zdjęciami:) uważam, że powinnaś się nimi chwalić i że powinnaś zrobić filmik poświęcony właśnie im:) pozdrawiam Kasia:)

  OdpowiedzUsuń