UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

niedziela, 11 grudnia 2011

Powiedz mi...

" - Powiedz mi coś słodkiego...

- Czekolada."


Tomek jak wrócił wczoraj ze szkoły, to śmiał się ze mnie, że już naprawdę nie mam komu/czemu robić zdjęć, tylko czekoladzie... :) No cóż...różne eksperymenty chcę robić :) Dziś chyba wyjdę jednak z aparatem na pole (na dwór - jak kto woli :)), by przyjrzeć się przyrodzie. Bo co tu robić cały dzień bez męża... Co prawda wyjdę tylko przed dom, bo nie mam dziś samochodu, ale może akurat wypatrzę coś ciekawego.
Życzę miłej niedzieli i do usłyszenia! :)

PS 1.  uwielbiam czekoladę...! 
PS 2.  wspominałam już, że uwielbiam czekoladę...? :)

8 komentarzy:

 1. anetko wiem ze te pytanie jest moze nie na miejscu ale planuje slub w nie długim czasie... i nie mam pojęcia z jakimi kosztami musiałabym sie liczyc gdybym chciała mieć takich kamerzystów jak ty...?

  OdpowiedzUsuń
 2. W sprawie kosztów, to trzeba pisać bezpośrednio do kamerzystów... My rezerwowaliśmy ich w 2008 roku, teraz jest już prawie 2012 rok, więc jestem pewna, że cena diametralnie się zmieniła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pochłaniaczem czekolady:) - dziennie cała tabliczka musi być zjedzona:) poza tym nie znam osoby, która by za czekoladą nie przepadała:):P Kasia

  Ps. nie chce być niemiła, ale ceny zmieniają się z sezonu na sezon, zwyczajnie wzrastają, a Aneta nie jest chodzącym cennikiem... Jeżeli się nie ma o czymś pojęcia, to pyta się bezpośrednio osób, które to wykonują i wtedy pojęcie się już ma:P. Ceny są różne w zależności od pakietu zapewne... im bogatszy pakiet tym droższy:) Dlatego warto zapytać się osób, które takie cudeńka robią...:)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja znam osoby, które nie przepadają za słodyczami :) Nie mniej jednak, ja bez tego żyć nie potrafię :)

  I dokładnie Kasiu, dziękuję za wsparcie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a kiedy zdjęcia z wami w roli głównej? pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciaaaastko, Kaaaarmel, Czeeeeeeeeeekolada! :D

  Też uwielbiam czekoladę :P

  Pozdrawiam serdecznie- Aga :)

  OdpowiedzUsuń
 7. z nami....? uuu...raczej się nie zapowiada na takie zdjęcia... :)

  OdpowiedzUsuń