UWAGA

Wszystkie zdjęcia na blogu sosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

niedziela, 18 grudnia 2011

Świątecznie

Pomimo braku śniegu, zaczynam pomału odczuwać świąteczną aurę. Chyba najwyższa pora... :) Sklepy były dziś zatłoczone, pełne zagonionych ludzi. Wszędzie mnóstwo prezentów, świątecznych ozdób, a z głośników wydobywały się piękne melodie, z których jedna najbardziej utkwiła mi w głowie. Bardzo stara, ale wyjątkowo nastrojowa piosenka...


Wróciliśmy zmęczeni i przytłoczeni przedświątecznym chaosem. Ale oczywiście po powrocie wzięłam aparat z półki i zrobiłam kilka zdjęć, żeby weekend nie był stracony :) iii... coraz bliżej święta....!
7 komentarzy:

 1. I mi się wczoraj też zaczął udzielać nastrój świąteczny :) Kraków wieczorową porą oświetlony jest pięknie-a szczególnie utkwił mi anioł siedzący na ławeczce ustawiony w okolicach cracovi i delikatnie prószący śnieg :) szkoda,że nic po tym śniegu nie zostało ale choć na chwilę było magicznie :)
  To u Ciebie już choinka jest a u mnie już uszka są czyli faktycznie coraz bliżej święta.. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nic dodać nic ująć po prostu Magia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiadają się cudowne Święta...
  P.S. Choinka ubrana, ale chyba prezentów jeszcze pod nią nie ma ...? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia :)Zwłaszcza figurka tego aniołka :)
  No, tak bez śniegu to nie to samo, ale święta przecież nie zależą od pogody za oknem tylko pogody w naszym sercu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi również najbardziej podoba się zdjęcie figurki aniołka:) sama się sobie dziwie, ale z niecierpliwością czekam na śnieg... na dopełnienie tej magii świąt, którą właściwie czuje już od dłuższego czasu...:) to pewnie za sprawą wrocławskiego jarmarku bożonarodzeniowego, który trwa od 25 listopada:)do tego przepięknie ubrane choinki, ulice, świąteczna muzyka w centrach handlowych i na rynku:) kocham święta! - Kaś.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne, magiczne zdjęcia... :) Najzwyklejsze i najdrobniejsze rzeczy potrafisz ukazać jako niezwykłe i niesamowite :)

  pozdrawiam
  Ewelina

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia po prostu magiczne...;***

  OdpowiedzUsuń